Tooted

näidised

Tootmise käigus lõikame ja kujundame kärgpaneele vastavalt kliendi soovidele, et pakkuda neile kerget, tugevat ja löögikindlat pakendamisvõimalust. Seega asendab kärgpapp edukalt vormitud penoplasti. Kärgpapp on populaarne ja kindel valik, sest see on taaskasutatav, biolagunev ja hästi kokkupressitav. Seega vähenevad meie klientide ladustamis-, transpordi- ja hävitamiskulutused. Töötame välja ja pakume lahendusi kergesti purunevate ja ebastandardse kujuga toodete pakendamiseks.

Kärgpapp-plaat

kärgplaatKärgplaat on jõupaberist pakkematerjal, mille lööke pehmendava ja tugeva “kärje” moodustavad kuusnurkse profiiliga kambrikesed. Materjali mitmekesisus lubab seda kasutada nii sise- kui välispakendina. Lisaks tõkestamise ja täitmise funktsioonile saab kärgplaati kasutada ka löögikindla materjalina, toodete eraldajana või isegi kaubaalusena.

Kärgplaat on valmistatud jõupaberist ja vesialuselisest liimist ning on seepärast täiesti ümbertöödeldav. Erinevad paksused, 10 – 110 mm ja stantsimise võimalused pakuvad paindlikke disainilahendusi. Materjal on tugev ja vastupidav ning suure ülalt-alla surve taluvusega. Suurema niiskuskindluse saavutamiseks võib pealispinna katta kilega.

Kärgmaterjal

kargmaterjal

Kärgpapist transpordikastid

Kärgpapist transpordikastid on hea alternatiiv puidust ja vineerkastidele.
kärgpapist trasnpordikastid

Leave a Reply