Kärgpapp mööblitootjatele

Pakume kärgpapp-plaate mööblitööstustele. Kärgpapp ei tõrju välja kõiki traditsioonilisi materjale, mida praegu mööblitootmises kasutatakse. Samas on mitmeid valdkondi, kus on peaaegu võimatu kärgpapiga konkureerida.

Kärgpapp mööblitootjatele

  • Esimene neist on suure kõrgusega mööblielementide tootmine. Sel puhul on toote majanduslikud ja füüsilised omadused üksteisega kenasti kooskõlas. Kui suurendada kärgpapi kõrgust, suureneb mööbliplaadi tugevus, kuid kaal ei kasva olulisel määral. Näiteks kaalub kärgpapist mööbliplaat mõõtmetega 2000x800x50 vaid umbes 2 kg. Sama suurusega puitlaastplaat kaalub umbes 58 kg. Seega saab kärgpappi kasutades vähendada transpordikulusid ning lisaks ei pea te jääma puilaastplaadi standardmõõtude juurde, vaid võite kärgpapi mõõte varieerida.
  • Teiseks on kõverjooneliste mööblipindade tootmise valdkond. Selliseid kaupu tootes ei teki teil lisajäätmeid ega ole vaja läbi viia mehhaanilist töötlust. Selliste konstruktsioonide tootmiseks paisutavad tootjad tavaliselt kärgpappi, et muuta elemendi kuju nelinurkseks. Kõverjoonelist mööblit saab liimida vaakumpressidega.
  • Kolmandaks on lameda pinnaga mööbliplaatide tootmine. Selliste kaupade tootmine ei nõua enam eraldi mehhaanilist töötlust.

Transport ja ladustamine

Paisutamata olekus kärgpapi transport ja ladustamine võimaldab:

  • vähendada transpordikulusid;
  • minimeerida lao pindala.

kärgpapp mööblitööstusteleKärgpapist mööbli või mööbliplaadi transpordil võimaldab toote madal kaal rohkem kaupa peale laadida. See võimaldab kasutada transporti selle suutlikkuse täiel määral ja vähendada transpordikulusid. Lisaks sellele, võrreldes ühte kogust kärgpappi ja puitlaastplaati, kaalub kärgpapp palju vähem. See võimaldab transpordis kaalupiirangute probleemi vältida.